Про блог

miYc67JYSUc

Вітаю, мене звати Анка і я дуже люблю книжки. Іноді після прочитання якоїсь книги у мене так багато думок, що здається, що голова лусне від них. Тому саме через егоїстичні наміри, я і вирішила створити цей блог, в якому буду ділитися своїми враженнями про прочитане.

У розділі Відгуки ви не знайдете класичні рецензії чи критику. Це скоріше мої враження та думки про книжку. У мене немає задачі розкласти по поличках книжку, надати повний аналіз тексту чи сховані підтексти. Для цього я не маю потрібної освіти, та й бажання, якщо чесно. Я вважаю, що кожен у творі знаходить своє. У мене задача – показати, що ви можете отримати від даної книжки: зацікавити, або ж навпаки відговорити вас витрачати на неї час.

У розділі Думки вголос можна знайти мої роздуми або історії, які звʼязані з книжками. Наприклад, як ця книжка вплинула на моє життя чи особисті рефлексії, на які мене вона наштовхнула.

У розділі Трохи про кіно думаю писати коротко про фільми, які мене зачепили. А також про фільми, які зняті за мотивами книжок.

У Stuff буде потрапляти все інше.

Ваша Анка!