«Сагайдачний» Андрій Чайковський

book-andriy-chaykovsky-saha-333x333.gif4

Слава Україні! Героям слава!

Я — українка, і я цим пишаюсь! В історії нашої країни були як темні часи, так і світлі. Одним із таких світлих часів було козацтво. Козаки прославляли нашу неньку Україну, відстоювали її незалежність, не давали свою рідну землю в неволю та на поруку ворогам. І робили це вони з честю, гідністю та чистим сердцем. Я дуже люблю книжки про цю епоху, тож мій вибір пав саме на цей роман.

«Сагайдачний» — історичний роман, у якому описується становлення Петра Конашевича-Сагайдачного як особистості. Ми взнаємо його доллю з самих малих літ до тої пори, коли стає він кошовим отаманом Запорозького війська. Завдяки йому, а точніше його розуму, доброті та вдачі, для України настав той час, коли козацтво мало найбільше сили та впливу. Саме Сагайдачний зробив ту Запорозьку Січ, яку ми знаємо та якою гордимося.

Ця книга наповнена пригодами, роздумами та історичними подіями. Її цікаво буде почитати як хлопцям, так і дівчатам, адже тут можна знайти і битви з татарами та турками, і опис цілого походу, і кохання головного героя, і прояв справжньої дружби. Тож якщо Ви любите читати книжки про козаків або ж про пригоди, то цей роман саме для Вас.

Україна-r

Добавить комментарий